Anotace k novele

7. ledna 2013 v 16:52 | Maxí |  Across the Universe

Lidičky, prosím vás promiňte mi ten hrůzostrašný překlad, ale neměla jsem a nemám moc času to překládat. To víte škola je zpátky a o víkendu jsem musela doma uklízet, takže mi to prosím vás promiňte. Jenom jsem tu anotaci hodila do překladače a úžasný Knihofil18 si dal tu práci a přeložil první kapitolu. Dám vám sem odkaz → http://knihofil18.blog.cz/1301/as-they-slip-away-1-kapitola. A prosím vás opravdu mi to ještě jednou promiňte... času je málo a práce moc... :( Doufám, že vám nebude zaš až tolik vadit googlový překlad, já vím je šílený, ale hned jak si najdu trochu času přeložím to sama...

/CZ GOOGLE PŘEKLAD/

Se koná na vesmírné lodi Godspeed před Amy Martin probudí a starší bere vedení, to novela popisuje život v nemocnici během Eldest je panování. Se zaměřuje především na pozadí postav, se čtenáři vidět fan-oblíbené postavy Harley, Orion, Victria, a další.
Selene je zpěvák na kosmické lodi, která jen váží lidí, kteří mohou poskytnout důležité dovednosti, které zvyšují přežití. Jako její přátelé - kolegové "potáplice" v nemocnici - kdo se připojit učňovské proměnit své dovednosti na hodnotné práce, je Selene odeslána s hrstkou dalších studentů učit o významu umění z rekordéru, Orion. Přiřazení páry ji mladý sochař, Luthor, a jejich nebezpečné romantiky dokazuje, jak děsivé žijící v pasti na lodi pod pravidlem bezcitného diktátora by mohl být.
Tento tragický příběh zkoumá pozadí dříve neznámého charakteru, spojovat historii lodi a její obyvatele, aby se Amy a starší, což hloubku světa Godspeed.

/EN ORIGINAL PŘEKLAD/

Taking place on the spaceship Godspeed before Amy Martin wakes up and Elder takes leadership, this novella describes life at the Hospital during Eldest's reign. Focusing primarily on background characters, readers will see fan-favorite characters Harley, Orion, Victria, and more.
Selene is a singer on a spaceship that only values people who can provide important skills that enhance survival. As her friends--fellow "loons" in the Hospital--start to join apprenticeships to turn their skills into valuable labor, Selene is sent with a handful of other students to learn about the importance of art from the Recorder, Orion. The assignment pairs her with a young sculptor, Luthor, and their dangerous romance proves just how terrifying living trapped on a spaceship under the rule of a heartless dictator could be.
This tragic tale explores the background of a previously unknown character, linking the history of the ship and its residents to Amy and Elder, giving depth to the world of Godspeed.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 7. ledna 2013 v 17:07 | Reagovat

Moja ambícia preložiť aj anotáciu bola zmarená po prečítaní prvých dvoch viet anotácie. Ja na preklady takého typu nemám trpezlivosť. :D Príbeh je prekladať oveľa ľahšie, než anotáciu a navyše bola kapitola krátka, nejakých 850 slov. :) Vďaka, že si na mňa dala odkaz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama